Skończ z marnowaniem jedzenia, postaw na pojemniki próżniowe!

Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.

Sięgnij po jeden z zestawów: pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych lub folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa i odkryj nową jakość życia.

Postaw na zestaw: pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych

Czy wiesz, że pojemniki próżniowe powstały jako odpowiedź na problem marnowania jedzenia? Dzięki nim wydłużysz świeżość (produktów, półproduktów oraz gotowych dań), zachowasz smak oraz zapobiegniesz roznoszeniu się zapachu po lodówce. Co wyróżnia pojemniki próżniowe? Wyjątkowa szczelność uszczelek i pompka do pojemników próżniowych, które chronią wybrane produkty, półprodukty i gotowe dania przed kontaktem z wilgocią i powietrzem. Jak działają, poznaj ten wyjątkowo skuteczny i prosty proces. To proste, otwierasz pojemnik próżniowy, wkładasz wybrany produkt i zamykasz pojemnik. W następnym kroku pomoże ci pompka do pojemników próżniowych, która odessie powietrze (w przypadku manualnej pompki, powietrze należy wypompowywać, aż poczujesz lekki opór). Dzięki temu wybrany produkt jest zabezpieczony przed powietrzem i wilgocią. Co jeszcze zapewni ci zestaw pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych:
– wyjątkową szczelność uszczelek oraz zaworu Air Clip
– zestaw pomoże ci zaoszczędzić pieniądze (nie będziesz wyrzucał „pieniędzy do kosza”)
– rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia
– pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych pomogą ci wydłużyć świeżość, zachować smak i zapobiegać roznoszeniu się zapachu w lodówce
– pomogą ci ograniczyć (a może z czasem wyeliminować) ilość marnowanego jedzenia

Na koniec warto wspomnieć, że pojemniki próżniowe to nie tylko skuteczność, ale również nowoczesny kształt i odpowiednio dobrana kolorystyka, dzięki którym pojemniki wkomponowują się w wystrój twojej kuchni.

Postaw na zestaw: folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa

Chcesz sięgnąć po pojemniki próżniowe, ale obawiasz się, że masz za małą kuchnię? Mamy na to sposób! Sięgnij po zestaw folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa. To rozwiązanie zajmuje jeszcze mniej miejsca, gwarantując ten sam efekt. Jak wygląda proces? Wybierz właściwą długość folii (odetnij zintegrowanym nożykiem), włóż wybrany produkt do folii, w ostatnim kroku pomoże ci zgrzewarka próżniowa, która właściwie zabezpieczy produkt (zgrzewarka posiada zróżnicowane tryby pracy dla suchej oraz wilgotnej żywności).

Tak zapakowany produkt możesz mrozić (nawet do -20°C), gotować oraz wykorzystywać do metody sous-vide (do +100°C).

Chcesz zrobić pierwszy krok w kierunku nowej jakości życia? Kup jeden z zestawów: pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych lub folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa na stronie seeyoo.pl/produkty.html!