Microsoft Office Professional Plus, pakiet do zadań specjalnych

Microsoft Office 2016 Professional Plus to rozszerzona propozycja klasycznego pakietu Office, z którego korzystają użytkownicy na całym świecie.

Różnica pomiędzy wariantami produktu to przede wszystkim ilość produktów dostępnych w pakiecie.

Microsoft Office w wersji klasycznej czy rozszerzonej?

W podstawowym wariancie pakiet Office zawiera zazwyczaj 4 podstawowe programy: Word, czyli edytor tekstów, Excel – arkusz kalkulacyjny, PowerPoint – umożliwiający tworzenie prezentacji oraz OneNote, który pozwala na tworzenie różnego rodzaju notatek.
W wersji Professional Plus dostępne są jeszcze dodatkowe elementy, jak Access, czyli program do tworzenia i zarządzania do baz danych, Outlook, który pozwala sprawnie zarządzać pocztą e-mail oraz Publisher, dzięki któremu w łatwy sposób można tworzyć profesjonalne materiały marketingowe.
Dużą zaletą oprogramowania Microsoft Office jest możliwość uzyskania dostępu, dzięki zakupom online. Klucz do Microsoft Office 2016 Professional Plus pozwala pobrać pełen pakiet z rzetelnego, bezpiecznego i legalnego źródła. Specjalnie wygenerowany, indywidualny kod do produktu umożliwia korzystanie z pełnej funkcjonalności dostępnych w obrębie pakietu programów. Co ważne, konsument zyskuje także dostęp do fachowego wsparcia technicznego.

Jaką wersję pakietu wybrać?

Przed zakupem najlepiej dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybrać odpowiedni wariant. Dla uczniów doskonałym rozwiązaniem będzie podstawowa wersja pakietu i to właśnie z myślą o tej grupie przygotowano podstawową wersję produktu.
Microsoft Office Professional Plus to wariant dla zdecydowanie bardziej wymagających. Świetnie sprawdzi się w firmach, które potrzebują sprawdzonych i skutecznych narzędzi wspierających proces zarządzania danymi, tworzenie materiałów marketingowych, prezentacji, a także klasycznych pism czy rozliczeń i raportów, które w dość prosty sposób można generować m.in. przy wykorzystaniu excela. Bazy danych dostępne w programie Access stwarzają niezliczone możliwości zarządzania danymi klientów czy w przypadku działalności polegającej na sprzedaży – zarządzanie dostępnymi produktami.

Microsoft Office Professional Plus, skuteczne wspomaganie biznesu

Rozbudowana wersja pakietu Office pozwala skutecznie zarządzać działaniami firmy. Jest narzędziem w zasadzie prostym w obsłudze, uniwersalnym, które w dużym stopniu znane jest właściwie wszystkim. Fakt ten nie jest bez znaczenia, gdyż sprawia, że znacznie łatwiej wdrożyć pracownika do obowiązków zawodowych niż w przypadku skomplikowanych narzędzi biznesowych.