Rzeczy, które możesz osiągnąć z tobą Ipad

Czy jesteś zdezorientowany niektórymi sposobami pracy na iPadzie? Czy podwójne dotknięcie, slajdy stron i techniki powiększania rozwalają Twój umysł? Jeśli tak, być może właśnie znalazłeś rozwiązanie swojego problemu.

Poniżej znajdziesz kilka najlepszych wskazówek i porad, które pomogą Ci w korzystaniu z iPada.Możesz szybko wymazać baterię iPada, jeśli używasz urządzenia do grania, odtwarzania muzyki lub przesyłania strumieniowego treści wideo przez długi czas. Dostosuj jasność ekranu, jeśli chcesz przedłużyć żywotność baterii. Nie zawsze potrzebujesz bardzo jasnego ekranu, aby korzystać z iPada.Czy otrzymujesz za dużo powiadomień? Jeśli niektóre aplikacje wysyłają powiadomienia, których nie potrzebujesz, przejdź do ustawień i dotknij powiadomień. Będziesz wtedy mieć dostęp do pełnej listy swoich aplikacji i będziesz mógł wybrać powiadomienia, które chcesz otrzymywać.Jeśli iPad przechowuje poufne dane, można włączyć funkcję, która umożliwia wymazanie wszystkich tych danych z urządzenia. Jest to wyzwalane tylko wtedy, gdy osoba błędnie wprowadzi hasło 10 razy. Aby to skonfigurować, przejdź do Ustawień. Zajrzyj do sekcji Ogólne dla blokady kodu dostępu. Następnie przejdź do Wymaż dane.Możesz przedłużyć żywotność baterii iPada, używając urządzenia w trybie samolotowym. W trybie samolotowym Wi-Fi i radio bezprzewodowe są wyłączone. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby korzystać z iPada. Nadal będziesz mógł używać tabletu do czytania e-booków, grania w gry i korzystania z niektórych aplikacji bez rozładowywania baterii.Istnieje funkcja, której możesz użyć w telefonie, która usunie wszystkie dane z telefonu, jeśli ktoś wprowadzi poprawne hasło. Chociaż może się to wydawać dobrym pomysłem, bądź ostrożny. Możesz samodzielnie wprowadzić błędne hasło i stracić wszystkie informacje.Większość użytkowników tabletów nie lubi pisać na swoim urządzeniu, mimo że w końcu się do tego przyzwyczajają. Prostym sposobem wprowadzania tekstu jest użycie funkcji dyktowania mowy. Naciśnij dwukrotnie przycisk Home na iPadzie i wybierz ikonę mikrofonu, która się pojawi. Rzeczy, które możesz osiągnąć z tobą Ipad

Gdy skończysz mówić, ponownie dotknij mikrofonu, aby zmienić dyktowanie w tekst.Czy procent baterii jest irytujący lub rozpraszający? W takim razie wyłącz to! Zacznij od menu Ustawienia.

Zajrzyj do sekcji Ogólne, aby zlokalizować użycie. Tutaj będziesz mógł wyłączyć wyświetlanie procentu baterii.Jeśli masz dzieci i martwisz się, co mogą oglądać na iPadzie, zmień ustawienia blokowania na swoim urządzeniu. Uzyskaj dostęp do menu ustawień i ogranicz wszelkie treści dla dorosłych, które mogą oglądać. Za pomocą iPada możesz ustawić ustawienia rodzicielskie, aby blokować i szkodzić treści.Jeśli obawiasz się, że czterocyfrowe hasło nie wystarczy, aby zabezpieczyć iPada, możesz wybrać dłuższe. Możesz przejść do swoich ustawień i zmienić je tak, aby używać tylu znaków, ile chcesz. Jest to przydatne, jeśli wiesz, że istnieje szansa, że ??ktoś, kogo znasz, odgadnie dowolny wybrany przez Ciebie czterocyfrowy kod.Jeśli uważasz, że opanowanie nowego iPada jest trochę trudne, dołącz do forum internetowego. Większość pytań, które możesz mieć, prawdopodobnie została już przez kogoś postawiona na forum. Możesz zadawać pytania lub po prostu przeglądać archiwa w poszukiwaniu przydatnych informacji. Są szanse, że na Twoje pytania już udzielono odpowiedzi.Powinieneś teraz czuć się bardziej komfortowo i pewniej podczas obsługi iPada. Każda z powyższych wskazówek pomoże ci w ten czy inny sposób, jeśli chodzi o korzystanie z iPada. Wkrótce stanie się to drugą naturą i będziesz mógł manewrować swoim iPadem bez namysłu.