Wzorzyste płytki można zastosować w różnych stylizacjach

Płytki z wzorami przyciągną uwagę do każdego wnętrza, bez względu na to, czy zastosujemy je w łazience, salonie, przedpokoju czy kuchni.

Nawet niewielkie projekty i akcenty takich płytek na ścianach czy podłogach idealnie nadają się do wyeksponowania w każdym otoczeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o podłogę w przedpokoju, kabinę prysznicową, czy ścianę pod szafkami w kuchni, płytki z wzorem lub mozaiką są dobrym wyborem, jeśli chcesz dodać nieco koloru, zainteresowania i charakteru swoim wnętrzom.

Wzorzyste płytki można zastosować w różnych stylizacjach

Jakie modele płytek Geotiles są dostępne w sprzedaży

W pomieszczeniach takich jak salon, sypialnia, kuchnia lub łazienka rozważ użycie wzorzystych płytek ściennych, aby stworzyć ścianę akcentującą. Ta metoda jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwrócenie uwagi na określone przestrzenie w domu i uczynienie z nich punktów centralnych. Płytki wzorzyste mogą służyć jako płytki rozświetlające, które zaakcentują ścianę za umywalką i lustrem lub stworzą niszę w łazience. Płytki z wzorami geometrycznymi lub roślinnymi świetnie będą wyglądać również w kabinie prysznicowej lub na ścianach oraz podłodze w kuchni.

Jeśli płytki wykonane są z wysokiej jakości gresu, możemy je zastosować również na zewnątrz, na przykład na balkonie lub tarasie, czy jako dekoracja elewacji budynku. Wzorzyste gresowe płytki podłogowe stanowią doskonały wybór do kuchni, zapewniając proste do czyszczenia wykończenie, podczas gdy bardziej dekoracyjne wzorzyste płytki ścienne można wykorzystać do stworzenia stylowego i ponadczasowego wystroju w swoim projekcie dekorowania wnętrza.

Mozaikowe, wzorzyste płytki Geotiles są dostępne we wszystkich stylach, od tradycyjnych po pop-art. Możemy również uzupełniać je płytkami gładkimi w pasujących kolorach, stworzyć niepowtarzalny projekt pomieszczenia. Wszystkie kolekcje takich płytek możemy zakupić na stronie http://eplytki.stay3.pl. Inną propozycją od producenta płytek Geotiles są modele imitujące marmur, które zakupimy w kilku rozmiarach, wykończeniach i stylach. Dostępne są płytki o wyglądzie marmuru z szarym lub złotym żyłkowaniem, matowe lub błyszczące.