Wskazówki i porady dotyczące projektowania stron internetowych jak profesjonalista

Czy chcesz żyć za darmo i zarabiać własne godziny, jednocześnie dobrze zarabiając w domu? To marzenie każdego, ale niewielu faktycznie to osiąga, możesz to zrobić, jeśli zaczniesz projektowanie stron internetowych.

Porady zawarte w tym artykule mogą pomóc Ci zostać świetnym projektantem stron internetowych.Zawsze dobrze jest dodać favicon do swojej witryny. Favicon to plik obrazu 16×16 w formacie .Ico. Ten obraz jest widoczny obok paska adresu URL, obok tytułu strony na otwartej karcie i jest również widoczny na karcie zakładek, jeśli zdecydujesz się dodać stronę do zakładek. Favicon pomoże użytkownikom szybko rozpoznać Twoją stronę w przeglądarce bez czytania tekstu lub bezpośredniego przeglądania strony.Kiedy tworzysz grafikę lub zdjęcia na swoją stronę, pamiętaj, aby rozmiar pliku był niewielki. Jeśli Twoja grafika jest zbyt duża, Twoja strona będzie się powoli ładować, a odwiedzający ją opuszczą. W Internecie można znaleźć wiele darmowych lub niedrogich programów graficznych, które zoptymalizują obrazy przed załadowaniem ich do witryny.Nie używaj wyskakujących okienek OnExit w swojej witrynie. Ta taktyka jest stosowana głównie przez marketerów internetowych, którzy próbują ostatniej szansy, aby uzyskać sprzedaż. Słowo o tego rodzaju wyskakujących okienkach rozejdzie się po całym świecie i zabiją twoją reputację jako marketera. Mozilla podjęła nawet kroki, aby ukryć tekst w tych wyskakujących okienkach, powołując się na zagrożenia bezpieczeństwa.Aby pomóc Ci zaprojektować witrynę, która będzie łatwa do odczytania wszystkich informacji, upewnij się, że strony nie są zbyt szerokie. Jeśli strony nie są zbyt szerokie, zmieszczą się na ekranach większości ludzi. Wskazówki i porady dotyczące projektowania stron internetowych jak profesjonalista

Jeśli strona jest zbyt szeroka, część cennych informacji może zostać pominięta.Upewnij się, że wszystko jest łatwe do zlokalizowania w Twojej witrynie.

Zastanów się, jak będzie wyglądać wszystko w Twojej witrynie. Gdy treść jest losowo rzucana na Twoją witrynę, bez zastanowienia się nad jej układem, utrudniasz pracę osobom, których korzystanie z Twojej witryny zapewnia Twój sukces w Internecie – odwiedzającym Twoją witrynę.Konieczne jest, aby wszystkie Twoje strony internetowe miały tytuły. Zapominanie o dołączeniu tytułów podczas projektowania witryny może mieć katastrofalne konsekwencje. Największym powodem jest to, że Twoja witryna wygląda nieprofesjonalnie, gdy nie ma tytułu, zarówno na samej stronie, jak i na stronie wyników wyszukiwania. Wyszukiwarki kładą również duży nacisk na tytuły podczas określania zawartości Twojej witryny. Pamiętaj, aby używać słów kluczowych i opisywać tytuły.Fora będą twoim najlepszym przyjacielem w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ jest wiele informacji do zdobycia z różnych forów, na których masz możliwość zdobycia nieskończonej ilości wiedzy od ludzi z całego świata. Sprawdź więc, jakie strony internetowe i fora mogą Ci pomóc w projektowaniu stron internetowych.Możesz uczyć się od innych projektantów stron internetowych, ale zawsze powinieneś pozostać kreatywny i szukać nowych pomysłów, gdy zabierasz się za projektowanie. Twórz projekty samodzielnie i ulepszaj te, które widziałeś na innych stronach internetowych. W ten sposób poprawisz jakość Twojej witryny.Spojrzenie wstecz na wszystko, czego nauczyłeś się o projektowaniu stron internetowych, może wydawać się nieco przytłaczające. Jeśli tak się czujesz, możesz ponownie przeczytać te wskazówki w tym artykule, aby zachować wiedzę, którą zdobyłeś dzisiaj, ponieważ wszystko, co zdobyłeś, nic nie znaczy, jeśli nie możesz tego zapamiętać i zastosować.