Stylowe płytki na nasze podłogi

Aranżacja kuchni czy też łazienki z pewnością nie zawsze jest rzeczą łatwą, w sklepach znajdziemy bardzo wiele różnych płytek, w różnej kolorystyce, różnej wielkości, dlatego też możemy poszukiwać własnego stylu, urządzić pomieszczenia tak jakbyśmy chcieli.

Warto pamiętać iż zasadniczo duże płytki będą pasowały do dużych pomieszczeń, w przypadku małej kuchni czy łazienki możemy wykorzystać płytki nieco mniejsze. Obecnie producenci dostarczają płytki o dużej wielkości przykładowo 60 na 120 cm. Może być to bardzo ciekawe rozwiązanie jeżeli chodzi o podłogę w dużej łazience.

Stylowe płytki na nasze podłogi

Jak wybrać płytki do domu?

Warto zmierzyć całe pomieszczenie, powierzchnię podłogi czy też ścian tak aby można było rozplanować wielkość płytek które najlepiej będą pasowały w naszym przypadku. Warto zwrócić uwagę iż producenci oferują różne odcienie, w tej samej wielkości, dlatego też mamy obecnie bardzo duży wybór. Z pewnością będą one miały bardzo duży wpływ na ostateczny wygląd naszej łazienki, wiele osób wybiera kolorystykę jasną, przykładowo płytki białe czy też ecru, możemy także wybrać płytki imitujące biały marmur co z pewnością rozjaśni i optycznie powiększy naszą łazienkę.

Innym pomysłem może być wykorzystanie płytek imitujących drewno, w tym wypadku mogą być to długie wąskie płytki o wielkości 20 x 120 cm, które będą i naśladowały deski podłogowe czy też panele. Z pewnością jest to rozwiązanie bardzo eleganckie, w ten sposób możemy zaaranżować przedpokój, kuchnię oraz łazienkę. Naturalnie tego rodzaju aranżacja najlepiej sprawdzi się układając płytki wzdłuż, w ten sposób będziemy mogli optycznie powiększyć nasz korytarz z pewnością będą dobrze zgrywały się z drewnianą podłogą znajdującą się przykładowo w salonie.

Klienci często wybierają płytki my way unique lady, jest to sprawdzony producent który oferuje bardzo wysokiej jakości płytki zarówno podłogowe jak i ścienne, będziemy mogli wybrać płytki imitujące panele drewniane jak również panele która mogą imitować marmur. Z pewnością warto zwrócić uwagę iż są to płytki charakteryzujące się wysoką odpornością na ścieranie, możemy je także stosować na zewnątrz przykładowo na naszym tarasie.