Płytki o wyglądzie marmuru do nowoczesnych wnętrz

Z pewnością można zauważyć wpływ współczesnego designu w projektowaniu wnętrz.

Współczesny styl urządzania pomieszczeń pasuje zarówno do przestrzeni komercyjnych, miejsc pracy, domów, mieszkań, jak i loftów. Również jeśli chodzi o płytki podłogowe i ścienne, nowoczesne wzory są używane do odświeżenia niemal każdej przestrzeni domowej, czy to łazienki, salonu, kuchni czy sypialni. Pomaga to projektantom odzwierciedlić to, co jest obecnie modne i chętnie wybierane przez klientów.

Płytki o wyglądzie marmuru do nowoczesnych wnętrz

Nowe płytki pomogą zmienić wygląd pomieszczenia

Jeszcze kilkanaście lat temu płytki miały tylko spełniać swoją funkcję, obecnie jednak powinny wnosić estetykę, elegancję i oryginalność do naszych pomieszczeń. Obecnie w sprzedaży znajdziemy wiele różnorodnych kolorów, wzorów, kształtów, faktur i wielkości płytek, dlatego bez problemów dobierzemy odpowiednie do swoich potrzeb i projektów aranżacji wnętrz. Dobrze dobrane płytki pomogą nam zmienić ogólny wygląd łazienki, kuchni czy przedpokoju. Płytki ceramiczne są wodoodporne, dlatego można je położyć wszędzie tam, gdzie inne materiały wykończeniowe nie są odpowiednie. Dodatkowo charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia i plamy.

Zasadniczo współczesny design charakteryzuje się minimalizmem, neutralnymi paletami barw, subtelnym wyrafinowaniem, celowym wykorzystaniem tekstur i czystymi liniami. Korzystanie ze współczesnych wzorów płytek jest kluczem do uchwycenia ciepłego i przyjaznego klimatu w pomieszczeniu. Wybór płytek imitujących kamienie naturalne, jak marmur w kolorze białym lub czarnym z ciekawym żyłkowaniem, to podstawa wystroju we współczesnych wnętrzach. Jest to korzystne rozwiązanie dla wielu właścicieli domów, ponieważ takie płytki są wykonane z bardzo trwałego i łatwego w utrzymaniu materiału porcelanowego.

Płytki imitujące marmur możesz kupić za pośrednictwem strony https://plytkionline.pl/pl/c/Calacatta-Marble/343. Tego typu płytki pięknie odbijają blask oświetlenia i oddają wyrafinowane piękno błyszczącego marmuru. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych współczesnych wzorów płytek, które możemy stosować w wielu pomieszczeniach nie martwiąc się o wodę, plamy czy antypoślizgowość. Jeśli chcesz mieć luksusową i nowoczesną łazienkę, wybierz takie płytki imitujące marmur.