Jak nauczyć się podstaw marketingu artykułów

Reklamy online mogą być skutecznym sposobem na zbudowanie firmy lub zarobienie dodatkowych pieniędzy na świadczeniu usług reklamowych.

W dzisiejszych czasach wysyłanie reklam do odwiedzających witrynę jest niezbędne dla każdego udanego biznesu internetowego, a robienie tego za pośrednictwem marketingu artykułów jest znacznie łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Skorzystaj z tych wskazówek, aby rozpocząć.Pisząc o produktach, które sprzedajesz, odłóż słowa kluczowe i po prostu przejdź do prawidłowego opisu. Zawsze możesz oznaczyć stronę słowem kluczowym w celach SEO, ale Twoi klienci chcą przeczytać prawdziwe informacje o produkcie. Muszą wiedzieć, czy warto go kupić, a zobaczenie źle napisanego, wypełnionego słowami kluczowymi kawałka puchu może je wyłączyć.Badania mogą określić rodzaj reklam, które Twoi czytelnicy będą najbardziej zainteresowani czytaniem. Za każdym razem, gdy piszesz nowy artykuł, zastanów się, które tematy są najważniejsze w danym dniu. Potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, co zadziała najlepiej, ale później będzie warto.Pisz artykuły i recenzje produktów, których używasz. Musisz wyglądać na dobrze poinformowanego i zadowolonego z produktu, aby Twoi widzowie chcieli go wypróbować. Dostarczenie szczegółowych recenzji lub informacji dotyczących produktu pomoże odbiorcom zrozumieć produkt i zechce kliknąć.Dbaj o świeżość swojej witryny, regularnie publikując nowe treści. Wyszukiwarki mają boty planujące, które określają, jak często powracać do Twojej witryny w celu ponownego zindeksowania treści. Im więcej nowych treści opublikujesz, tym lepiej!Po zatwierdzeniu artykułu EzineArticle prześlij go do innych głównych katalogów artykułów, takich jak Buzzle, ArticleAlley i ArticlesFactory. Jak nauczyć się podstaw marketingu artykułów

Większość głównych katalogów artykułów nie posiada znacznika follow.

Nadal ważne jest, aby przesyłać je do tych katalogów, ponieważ artykuły z tych katalogów nadal mają ogólnie dobrą pozycję w rankingu.W marketingu artykułów, oprócz dobrych nagłówków, które przyciągają uwagę odbiorców, musisz mieć świetne tytuły. To właśnie te tytuły zwracają uwagę czytelników zarówno na temat artykułu, jak i dlaczego powinni go przeczytać. Staraj się, aby tytuły były chwytliwe i zapadające w pamięć, ale nie przesadzaj z nimi.Nie odgryź więcej, niż możesz przeżuć! To, jak jesteś wykwalifikowanym i ekspertem w marketingu internetowym, będzie miarą Twojej wiedzy. Zwykle skutkuje to niską jakością pracy. Próba pisania poza swoją dziedziną wiedzy tylko zaszkodzi Twojej wiarygodności.Artykuły muszą być bardzo łatwe do odczytania, więc pamiętaj, że klawisz Enter to Twój przyjaciel. Długi, rozciągnięty akapit tylko utrudni czytanie twojej treści. Naciśnięcie klawisza Enter jest całkowicie bezpłatne i nawet nie zaszkodzi ci naciskając go! Czy to nie niesamowite? Upewnij się, że wszystko właściwie rozbijasz.Twój artykuł powinien sprawić, że odwiedzający przejdą do następnego kroku w procesie. Czytelnicy są na tyle sprytni, że rozumieją, że pojedynczy artykuł nie zapewni pełnego rozwiązania problemu lub pełnego wyjaśnienia problemu. Dowiedz się, jaki będzie następny krok dla Twoich klientów, zanim napiszesz artykuł. Uwzględnij te rzeczy w artykule, a otrzymasz je do kupienia!Pisz w swoim własnym stylu i spraw, aby było to niezapomniane. Jeśli Twoja specjalizacja lub nisza na rynku jest gorącym tematem, niezwykle ważne jest, aby Twoje treści wyróżniały się na tle konkurencji. Zajmuje to trochę więcej czasu i wysiłku, ale korzyści z większej liczby czytelników i większego ruchu w witrynie są tego warte.Jak właśnie przeczytałeś powyżej, istnieje wiele sposobów, o których być może nigdy nie pomyślałeś, jeśli chodzi o pisanie i dystrybucję swoich artykułów, w celu przyciągnięcia ruchu lub promowania swojej witryny. Jeśli potrafisz zastosować te metody, możesz szybko zacząć zwiększać rozmiar i profil swojej firmy.